Virkailijat

Inspehtori

Kari Rummukainen

Kuraattori

Miina Piipponen

0505122621

Varakuraattori

Juska Soljento

0405472163

Taloudenhoitaja

Jasmin Kontkanen

0406877797

Sihteeri

Sanni Sorajoki

050 3576754

Toiminnanohjaaja

Antti Vaaranta

0404144490

Isännät

Kata Ponkilainen

+358505717498

Lauri Mauranen

+358503071687

Emäntä

Tiedotussihteeri

Iida Piipponen

0400186130

Fuksimajuri

Milla Puuronen

0442954479

Jonna Rönn

0458687565

Vuosijuhlamestari

Nasti Pelvo

+358503666424

Kulttuurisihteeri

Aida Piirainen

0440881998

Ekskursiomestari

Iida Piipponen

0400186130

Maakuntasihteeri

Olli Pitkänen

Kansainvälisten asiain sihteeri

Johanna Kupari

Valokuvaaja

Olubusola Kalejaiye

Arkiston- ja kirjastonhoitaja

Sonja Behm

045 8745727

Historioitsija

Joni Salminen

Kappalainen

Kerem Atak

0440328808

Laulunjohtaja

Jussi Aalto

0500925583

Liikunnanohjaaja

Aino Turunen

0449786512

Puukellon päätoimittaja

Sonja Behm

045 8745727

Puukellon toimitussihteeri

Sonja Behm

045 8745727

Asuntosihteeri

Kerem Atak

0440328808

Henkilötietoja sisältävien asiakirjojen lähettäminen:

https://www.turvaposti.fi/viesti/ko.asunnot@gmail.com

HTK:n jäsenet

Jussi Aalto

varapuheenjohtaja

0500 925583

Antti Vaaranta

klubimestari

040 4144490

Milla Puuronen

apuklubimestari

0442954479

Kerhojen puheenjohtajat

  • Juristikerho: Juho Flinck (juho.flinck (ät) helsinki.fi)
  • Kiekkokäki: Roope Vaittinen
  • Maanpuolustuskerho: Juho Eskelinen (juho.eskelinen (ät) gmail.com)
  • Pilkkikerho: Lauri Tahvanainen (lauri.tahvanainen (ät) helsinki.fi)
  • Purjehduskerho: Olli Pitkänen
  • Saunakerho: Tuomas Puumalainen
  • Spielka: Samuli Rantala (swrantala (ät) gmail.com)
  • Sulkapallokerho: Lauri Mauranen

Osakuntaneuvosto

Sähköpostilista: ko-okn (ät) helsinki.fi

  • Kerem Atak
  • Sonja Behm
  • Aino Turunen
  • Milla Puuronen

Itäsuomalainen valtuuskunta

  • Jasmin Kontkanen
  • Kerem Atak

Apuisännät

Sähköpostilista: ko-isannisto (ät) helsinki.fi

  • Eetu Pykäläinen
  • Jesse Soininen
  • Sauli Pietarinen
  • Roope Vaittinen
  • Varpu Karjalainen
  • Mikko Peltotupa

Apuemännät

Sähköpostilista: ko-emannisto (ät) helsinki.fi

  • Olubusola Kalejaiye
  • Noora Siljander
  • Anna Talkkari
  • Olli Pitkänen
  • Tiia Tukiainen
  • Pinja Sivonen
  • Emilia Varpalahti
  • Elvi Nousiainen

Asuntotoimikunta

  • Varpu Karjalainen
  • Iina Pakarinen
  • Tuomas Puumalainen
  • Emmi Puumalainen
  • Jasmin Kontkanen

Kv-toimikunta

  • Milla Puuronen

Koulutus- ja rekrytointitoimikunta

  • Varpu Karjalainen

Puukellon toimituskunta

  • Anja Miščević
  • Iida Piipponen
  • Enja Seppänen
  • Heljä Räisänen
  • Kata Ponkilainen