Virkailijat

Inspehtori

Kari Rummukainen

Kuraattori

Ei kuvaa

Kirsi Kauppinen

0400 656 840

Varakuraattori

Ei kuvaa

Tuomas Puumalainen

040 8382216

Taloudenhoitaja

Ei kuvaa

Miina Piipponen

Sihteeri

Ei kuvaa

Aino Turunen

044 978 6512

Toiminnanohjaaja

Juska Räsänen

040 547 2163

Isännät

Ei kuvaa

Jussi Aalto

0500 925 583

Ei kuvaa

Nasti Pelvo

050 366 6424

Emäntä

Ei kuvaa

Salla Kuittinen

040 879 3762

Tiedotussihteeri

Ei kuvaa

Varpu Karjalainen

045 1127889

Fuksimajurit

Ei kuvaa

Kerem Atak

044 032 8808

Ei kuvaa

Aarni Pyy

040 5434634

Vuosijuhlamestari

Ei kuvaa

Salla Kuittinen

040 879 3762

Kulttuurisihteeri

Ei kuvaa

Aida Piirainen

044 098998

Ekskursiomestari

Ei kuvaa

Sanni Sorajoki

050 357 6754

Maakuntasihteeri

Ei kuvaa

Olli Pitkänen

050 3584571

Kansainvälisten asiain sihteeri

Ei kuvaa

Iida Piipponen

040 0186130

Valokuvaaja

Ei kuvaa

Pietari Käyhkö

Arkiston- ja kirjastonhoitaja

Jarno Huusko

050 355 8605

Historioitsija

Ei kuvaa

Jesse Soininen

050 594 9599

Kappalainen

Ei kuvaa

Aino Turunen

044 978 6512

Laulunjohtaja

Ei kuvaa

Sampo Sorvisto

040 7082148

Liikunnanohjaaja

Ei kuvaa

Tatu Räsänen

Puukellon päätoimittaja

Ei kuvaa

Sonja Behm

045 8745727

Puukellon toimitussihteeri

Ei kuvaa

Sonja Behm

045 8745727

Asuntosihteeri

Ei kuvaa

Emmi Puumalainen

050 3601794

HTK:n jäsenet

Ei kuvaa

Eliisa Leppävuori

Puheenjohtaja

044 5921667

Ei kuvaa

Nasti Pelvo

Sihteeri

050 366 6424

Ei kuvaa

Sanni Sorajoki

Ympäristövastaava

050 357 6754

Kerhojen puheenjohtajat

  • Juristikerho: Maria Karpathakis (maria.karpathakis (ät) helsinki.fi)
  • Kiekkokäki: Roope Vaittinen
  • Maanpuolustuskerho: Juho Eskelinen (juho.eskelinen (ät) gmail.com)
  • Pilkkikerho: Lauri Tahvanainen (lauri.tahvanainen (ät) helsinki.fi)
  • Purjehduskerho: Tatu Räsänen (tatu.rasanen (ät) helsinki.fi)
  • Saunakerho: Samuli Rantala (swrantala (ät) gmail.com)
  • Spielka: Samuli Rantala (swrantala (ät) gmail.com)
  • Sulkapallokerho: Kerem Atak (kerem.atak (ät) hotmail.com)

Osakuntaneuvosto

Sähköpostilista: ko-okn (ät) helsinki.fi

  • Tuomas Puumalainen
  • Kirsi Kauppinen
  • Juska Räsänen
  • Aino Turunen
  • Miina Piipponen
  • Varpu Karjalainen
  • Kerem Atak
  • Iina Laak
  • Emmi Puumalainen
  • Sanni Sorajoki

Apuisännät

Sähköpostilista: ko-isannisto (ät) helsinki.fi

  • Varpu Karjalainen
  • Pietari Käyhkö
  • Hilla Liedes
  • Lauri Mauranen
  • Terhi Närhi
  • Mikko Peltotupa
  • Jesse Soininen

Apuemännät

Sähköpostilista: ko-emannisto (ät) helsinki.fi

  • Sofia Abbiw
  • Iiro Jalkanen
  • Krista Karttunen
  • Sonja Käyhkö
  • Iina Pakarinen
  • Petra Parikka
  • Aida Piirainen
  • Amanda Poutiainen
  • Tiia Tukiainen

Asuntotoimikunta

  • Kerem Atak
  • Iina Pakarinen
  • Juska Räsänen
  • Sanni Sorajoki
  • Jesse Soininen

Kv-toimikunta

  • Petra Parikka
  • Nasti Pelvo

Koulutus- ja rekrytointitoimikunta

  • Jussi Aalto
  • Varpu Karjalainen

Puukellon toimituskunta

  • Salla Kuittinen
  • Aida Piirainen
  • Alina Riionheimo
  • Iida Vokkolainen